Sięgnięcie nawet po szybką, niewielką pożyczkę, wiązać się powinno z uważnym wybraniem najkorzystniejszej oferty. Wraz z pojawianiem się na polskim rynku coraz to kolejnych firm oferujących szybkie kredyty, wskazanie najatrakcyjniejszej z propozycji staje się coraz trudniejsze. Postanowiliśmy się więc osobiście przyjrzeć dostępnym w tej chwili ofertom, czego rezultatem jest poniższy ranking. Przedstawia on wyłącznie tych kredytodawców, których oferty gwarantują klientom znakomite warunki. Zapraszamy do lektury.

Pożyczki pozabankowe – zestawienie 2014 - sprawdź

Top1. Filarum - błyskawiczna pożyczka online bez formalności w 15 minut! Pierwszy kredyt na 0%Wśród kredytodawców koncentrujących się na szybkich kredytach online, prym wiedzie Filarum. Sięgając po kredyt z Filarum ominiemy konieczność odwiedzania oddziału, dostarczania dokumentów czy zabezpieczeń, oraz uzyskamy w 15 minut kwotę nawet 2500 złotych.

Co więcej, jeśli jesteśmy nowymi klientami firmy, to będziemy mogli uzyskać wolną od wszelkich kosztów pożyczkę na powitanie. Skorzystać z tej atrakcyjnej oferty możemy za pomocą internetu lub sms, zaś jedyne warunki, jakie musimy spełnić, to polskie obywatelstwo i wiek powyżej 19 lat.

Pierwsza pożyczka udzielana jest na 0% - oddajesz tyle ile zwracasz!

Dlaczego warto jest sięgnąć po szybką pożyczkę z Filarum?

- pierwsza z nich udzielana jest bezpłatnie
- czas ich realizacji to zaledwie 15 minut
- wiążące się z nimi wymagania to tylko polskie obywatelstwo i wiek w granicach 19-75 lat
- dokumenty czy zabezpieczenia nie są wymagane
- kwota, o jaką można się biegać to aż 2500 pln
- skorzystać z nich można na odległość, przez sms bądź internet
- klient może wykorzystać otrzymaną sumę na każdy celTop2. Kyzoo – pożyczki pozabankowe do 3000 PLN. Bez zbędnych pytań i wychodzenia z domu.Szybka, wolna od formalności i konieczności stawiania się w oddziale pożyczka na dowolny cel, może znaleźć się w Twoich rękach błyskawicznie dzięki firmie Kyzoo. Pozwoli Ci ona uzyskać kredyt w oparciu o wniosek, który można przesłać za pomocą internetu bądź sms.

Tylko tego potrzebować będziesz by uzyskać nawet do 3000 złotych, których spłata odbywa się w sposób niezwykle dogodny, pozwalający na odroczenie terminu. W Kyzoo ani dokumenty, ani zabezpieczenia, nie są wymagane.

Pierwszy kredyt udzielany jest na 0%

Oferta kredytowa Sms365 zasługuję na uwagę z następujących powodów;

- zarówno poprzez sms jak i internet możemy ubiegać się o szybki kredyt
- tylko kilkunastu minut potrzeba na uzyskanie decyzji kredytowej
- gotówka z Sms365 może posłużyć dowolnemu celowi.
- z oferty skorzystać mogą wszyscy ci obywatele Polski w wielu od 18 lat
- kwota, jaką można uzyskać to aż 3000 pln


Top3. ŁatwyKredyt – pożyczka pozabankowa do 2000 PLN w 24 godziny. Weź kredyt bez skomplikowanych formalności. Pieniądze na dowolny cel!Możliwość uzyskania dodatkowej, szybkiej gotówki na dowolny cle, może się w wielu przypadkach okazać zbawienna dla naszych spraw. Szybki kredyt na doskonałych warunkach, dostępny przez internet oraz bez dokumentów, możemy otrzymać z rąk firmy ŁatwyKredyt, kredytodawcy proponującego pożyczki w kwocie nawet 2000 złotych.

Udzielane są one na korzystnych warunkach, w ramach których możemy przedłużać okres spłaty. Ze skorzystaniem z niniejszej oferty wiąże się absolutna wygoda, jako, że nie wymaga ona wizyty klienta w oddziale, a jedynie wysłania przez Internet lub sms prostego wniosku o pożyczkę.

Najważniejsze zalety propozycji kredytowych ŁatwyKredyt to:

- możliwość otrzymania szybkiej pożyczki w kwocie nawet do 2000 złotych
- możliwość dowolnego spożytkowania całej jej kwoty
- możliwość skorzystania z oferty bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem internetu oraz telefonu komórkowego
- minimum formalności i błyskawiczna realizacja* Zawarte na blogu treści nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.). Informacje przedstawione zostały jedynie w charakterze orientacyjnym i nie należy wykorzystywać ich w inny sposób. Precyzyjne warunki kredytowania przedstawione są na stronie banku/parabanku/instytucji finansowej oraz w umowie.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one